W Stanach Zjednoczonych właśnie stworzono nowego drinka. Nazywa się „Kwarantini”

Koronawirus zmusił sporą część społeczeństwa do pozostania w domach i pracy zdalnej. Nikt nie ma lekko, uczniowie siedzą cały czas na Skypie, a nie każdy lubi pracować w swoich czterech kątach. Amerykanie, słynący często z nietuzinkowych pomysłów, wiedzą jak wykorzystać ogromne pokłady wolnego czasu. Na przykład, na tworzenie nowych drinków.

Marilyn Starkloff podzieliła się na Twitterze swoim ostatnim odkryciem. Zmieszała ona pomarańczowy suplement diety zawierający dużą dawkę witaminy C z Ginem marki Aviaton, której co ciekawe właścicielem jest Ryan Reynolds.

Drink zapewne jest smaczny, ale uroku dodaje mu przede wszystkim nazwa: „quarantini”. Niestety nie trzeba było czekać długo na reakcję producenta suplementu. Firma produkująca składnik drinka odpowiedziała na Twitta panny Starkloff:

Nie polecamy mieszania żadnego z naszych produktów z alkoholem

Coś nam się wydaje, że „quarantini” nie będzie dane zrobić furory w domowych zaciszach. 

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin

Advertising

Więcej artykułów

Przy fińskim jeziorze z Finlandią

Wyobraźmy sobie taką scenerię. Przyjemnie chłodny wieczór, ognisko, jezioro. Grupa znajomych, śmiech i rozmowy do późna. Skąd ten pomysł? Cóż, tak w Finlandii wygląda wypoczynek. 

Wino jest jedno

Jeszcze kilkanaście lat temu nikt nie przypuszczał, że nad Wisłą może powstać wysoko gatunkowe wino czerwone, białe, a nawet musujące! Dzisiaj sytuacja wygląda zupełnie inaczej.