Tekst sponsorowany

Postaw na siebie. Postaw Ballantine’s – Święta? Tak to robię

Są różne sposoby spędzania świąt. W Japonii na ten przykład, ludzie spotykają się na święta na „Kurisumasu ni wa kentaki”, czyli pysznego kurczaka w panierce. Nie jest jasne czy robią to ironicznie czy nie. W Hiszpani natomiast, w okresie świątecznym, zazwyczaj 22 grudnia, Hiszpańska Loteria Narodowa rozdaje największą wygraną, czyli „El Gordo” – Grubasek. Szczęśliwe numery podaje nam chór 22 uczniów, więc jest czego nasłuchiwać. W Polsce natomiast, zwyczajowo zbieramy się rodzinnie, by spożyć karpia, sałatkę jarzynową i pokłócić się o to, co mówią smutni panowie w telewizji.

Możemy się zgodzić jednak na polubowne załatwienie sporu, skonsumowanie sałatki i bezpieczne powroty do domu. Są jednak kwestie, w których stawiamy na swoim. Bo są po prostu kwestie, na które warto postawić. Zjedzmy zatem steka w wigilię, jeśli właśnie na steka mamy ochotę, w miejsce czystej postawmy whisky, a na pytanie kiedy wnuczęta odpowiedzmy uczciwie, że zobaczymy jak się leasing skończy. Zamiast marynarki weźmy nasz ulubiony dres, zamiast kompotu babci, kolę bez cukru, zamiast oglądać Kevina puśćmy sobie nowego Bonda. Stańmy przed lustrem i powiedzmy sobie – Święta? Tak to robię.

– Kampania świąteczna jest przedłużeniem prowadzonej przez nas od ponad roku kampanii „Tak to robię”. Pokazujemy w niej, że każdy może żyć według własnych zasad, bez konieczności podążania utartymi szlakami i dopasowywania się do oczekiwań innych. Tym razem zachęcamy do spędzania świąt w swoim stylu, proponując równocześnie nowy produkt Ballantine’s 7YO Bourbon Finish, który przełamuje wszelkie schematy i wzorce – mówi Marcin Zalewski, senior brand manager Ballantine’s Polska.

Rogucki i Rau na ten przykład świętują z Ballantine’s 7YO Bourbon Finish. 7 lat dojrzewania i leżakowanie w beczkach po Bourbonie sprawia, ze propozycja Ballantine’a łączy co potencjalnie nie do połączenia. Świat szkocki i amerykański. Świetnie smakuje sama lub z lodem, ale jak najbardziej pasuje do też koktajli, zresztą jak każdy Ballantine’s.

W te święta postaw na to, co lubisz. Postaw Ballantine’s. Polecamy w zestawie na prezent albo po prostu dla siebie, bo człowiekowi też się należy coś od życia.

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin

Advertising

Więcej artykułów

Płatność Mifinity w Kulturze Online

Nowoczesne gry internetowe konkurują ze sobą nie tylko pod względem dostępnych bonusów czy wyboru rozgrywki. Muszą także zapewniać bogatą selekcję metod płatności. Jedną z takich

Jarosław Buss – o inwestowaniu w whisky 

We współczesnych, bardzo zmiennych, czasach inwestorzy poszukują nowych klas aktywów oraz możliwości dywersyfikacji swojego portfela. Coraz częściej swoją uwagę kierują w stronę alkoholi mocnych, wśród

Innowacyjna whisky z Glasgow

Kiedy wszystkim miłośnikom whisky wydawało się, że w ich świecie nie można już konsumenta niczym zaskoczyć, pojawiła się ta limitowana edycja szkockiej, która pozwala odkrywać