Tekst sponsorowany

Blend Session 2023: Jan-Rapowanie i Frank Leen we wspólnym singlu „Widok”

Nic tak nie zaskakuje, jak nieoczywiste połączenia! Przekonaliśmy się o tym po raz kolejny dzięki Blend Session – muzycznej inicjatywie, która ma na celu promowanie niecodziennych fuzji charakterów i talentów. W ramach projektu ponownie spotkali się młodzi twórcy – w tym roku są to Jan-Rapowanie oraz Frank Leen.

Nietuzinkowe muzyczne wydarzenie Blend Session – raz jeszcze zainicjowało inspirujący miks osobowości. Tym razem, na scenie będzie można zobaczyć wyjątkowo udaną fuzję dwóch muzycznych światów: topowego rapera i zdobywcę dwóch platynowych płyt Jana-Rapowanie oraz bezkompromisowy i świeży głos alternatywnej sceny – Frank Leena.

Niespodziewany duet wystąpi razem ze wspólnym singlem „Widok”, który wymyka się gatunkowym ramom i uwodzi energetycznym, klubowym brzmieniem. Utwór miał swoją premierę 9 listopada i jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych. Tego samego dnia pojawił się również klip promujący piosenkę, który można oglądać na kanałach artystów w serwisie YouTube. 

Twórcy będą promować utwór w ramach specjalnych koncertówBlend Session, które odbędą się 4 grudnia w Krakowie i 11 grudnia w Warszawie. 

Poznaj niezwykłe połączenie dźwięków i smaków z Tullamore D.E.W.

Singiel został doceniony przez Tullamore D.E.W. To renomowana marka Irish Whiskey, która znajduje niezwykłą inspirację w wyjątkowym utworze. 

Od 1829 roku marka tworzy najwyższej jakości produkty, w których harmonijnie łączą się trzy rodzaje destylowanego alkoholu, zapewniający tym samym wszechstronność i gładkość smaku. Te filary idealnie współgrają z istotą muzycznej inicjatywy Blend Session.

***

Historia Tullamore D.E.W. rozpoczęła się w 1829 roku w uroczej miejscowości Tullamore, w samym sercu Irlandii. Lokalizacja destylarni została wybrana nieprzypadkowo. Okolice słynęły z najbardziej żyznych ziem w kraju, których owocem jest najwyższej jakości jęczmień i krystalicznie czysta woda. Na ich bazie tworzymy jedną z najlepszych whiskey na świecie, która znana jest ze swojej wyjątkowej łagodności i unikalnego charakteru. Każda butelka jest kompozycją najwyższej jakości whiskey: single malt, jęczmiennej, zbożowej. Wyjątkowy smak zapewnia trzykrotna destylacja i trzyletnie leżakowanie w dębowych beczkach, wcześniej używanych do starzenia Bourbonu lub sherry.

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin

Advertising

Więcej artykułów

Płatność Mifinity w Kulturze Online

Nowoczesne gry internetowe konkurują ze sobą nie tylko pod względem dostępnych bonusów czy wyboru rozgrywki. Muszą także zapewniać bogatą selekcję metod płatności. Jedną z takich

Jarosław Buss – o inwestowaniu w whisky 

We współczesnych, bardzo zmiennych, czasach inwestorzy poszukują nowych klas aktywów oraz możliwości dywersyfikacji swojego portfela. Coraz częściej swoją uwagę kierują w stronę alkoholi mocnych, wśród

Innowacyjna whisky z Glasgow

Kiedy wszystkim miłośnikom whisky wydawało się, że w ich świecie nie można już konsumenta niczym zaskoczyć, pojawiła się ta limitowana edycja szkockiej, która pozwala odkrywać